Anita Dancs

Naszym ulubionym miejscem w Egerze jest pensjonat St. Kristof. Położony kilka minut spacerem od
rynku Starego Miasta (Dobó tér), 15 minut od Doliny Pięknej Pani i 10 minut od basenów termalnych.
Przytulnym, kameralnym pensjonatem zarządza zawsze uśmiechnięta Anita Dancs – osoba, dzięki której wracamy do Egeru co najmniej 2 razy w roku.

Anita, powiedz nam proszę kilka słów o sobie.

Anita Dancs: Urodziłam się i wychowałam w Egerze. Ukończyłam college o profilu matematyczno-fizycznym, potem jeszcze studiowałam zarządzanie w turystyce. Od 14 lat moja rodzina zajmuje się turystyką. Równo 10 lat temu rozpoczęliśmy działalności w pensjonacie St. Kristof. Mam męża – Petera i 2 córki – Natalię – 7 lat i Petrę -12 lat. Moje plany to stworzenie nowego pensjonatu i ciągłe podnoszenie standardu usług dla turystów. 

Co możesz polecić polskim turystom w Egerze ?

Anita Dancs: Oprócz zabytków – zamek, bazylika, minaret i barokowe centrum miasta chciała bym zwrócić uwagę na to, co dzieje się w Egerze. Festiwale wina (w tym słynny festiwal Egri Bikavera), festiwal muzyków ulicznych, street fighterów, liczne koncerty i wspaniałe wieczory w Dolinie Pięknej Pani. W naszym mieście na pewno nie będziecie się nudzić. Do tego relaks na basenach termalnych i wycieczki po okolicy. Myślę, że jeśli ktoś odwiedzi Eger z pewnością tu powróci, a my z przyjemnością udzielimy wskazówek jak najlepiej spędzić urlop w naszych okolicach.

Pogoda: Budapeszt
15 lipca 2024, 06:28
23.7
°C